Warszawa i okolice Anzettransport@wp.pl +48 502 780 838


W ANZET specjalizujemy się w świadczeniu usług transportowych różnych towarów.
Z nami masz pewność kompleksowej i fachowej obsługi bez przepłacania!


Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług transportowych na terenie Warszawy oraz w innych miejscowościach na terenie całego kraju. Przewozimy powierzone nam mienie terminowo, bezpiecznie, a także zapewniamy atrakcyjne ceny usług. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dążymy do pełnej satysfakcji z naszej obsługi transportowej.

Potrzebny transport Warszawa Praga Północ lub w innych lokalizacjach? Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!

Transport standardowy

Przewozimy różne mienie na zlecenie klientów. Indywidualnie podchodzimy do zleconych nam usług transportowych, dzięki czemu możemy oferować obsługę na tak wysokim poziomie.

Niezależnie od ilości i objętości mienia jesteśmy w stanie pomóc w realizacji transportu zarówno dla klientów indywidualnych, jak również biznesowych.

Transport wielkogabarytowy

W naszej firmie dysponujemy flotą pozwalającą nam na prowadzenie usług transportu wielkogabarytowego. Przewozimy różnego rodzaju gabaryty, między innymi meble, sprzęt RTV, AGD, sejfy, serwery.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy poradzić sobie nawet z trudnymi ładunkami i bez ryzyka dostarczyć je do klienta.

Transport ze sklepów

Naszym klientom oferujemy również pomoc polegającą na przewozie mebli i innych sprzętów ze sklepów w ramach usługi transport Warszawa Targówek i w innych dzielnicach miasta.

Dostarczamy zakupy ze sklepów meblowych, budowlanych i innych obiektów handlowych, między innymi takich jak OBI, CASTORAMA, IKEA czy AGATA MEBLE. Dzięki temu nasi klienci nie muszą samodzielnie zajmować się organizacją transportu – my zadbamy o to, aby zakupione przedmioty znalazły się szybko i bezpiecznie pod wskazanym adresem.

Skorzystaj z solidnych usług transportowych! Zachęcamy do wybrania naszych usług transportowych w Warszawie, okolicach i na terenie całego kraju.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami transport Warszawa Zacisze, Targówek, Praga Północ, Bródno i w innych lokalizacjach, jesteśmy zawsze gotowi do odpowiedzi. Prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie, e-mailowo albo za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej. Odpowiemy wyczerpująco i będziemy mogli zaprezentować naszą wycenę.

ANZET TRANSPORT – transport Warszawa Praga Północ, Bródno, Targówek. Zacisze i cała Polska – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!