Warszawa i okolice Anzettransport@wp.pl +48 502 780 838
Każdy z nas ma różne oczekiwania i różne pomysły, co do swojej przeprowadzki, dlatego każda przeprowadzka musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb zarówno osób prywatnych czy firm. Dzięki doświadczeniu gwarantujemy solidnie zabezpieczony przewóz powierzonego nam przez Państwa mienia. Ostrożny i bezpieczny transport jest naszą specjalnością.
Usługi transportowe jakie oferuje ANZET TRANSPORT, w tym przypadku dotyczą przewozu różnych rzeczy głównie ze sklepów wielobranżowych jak OBI, CASTORAMA, IKEA czy AGATA MEBLE. Bezpiecznie jesteśmy w stanie przewieźć wszystko kierując się profesjonalizmem, bogatym doświadczeniem oraz najwyższą jakością świadczonego przewozu. Podejmując z nami współpracę, macie Państwo gwarancję satysfakcji z powierzonego nam zlecenia.
W naszej ofercie znajdą Państwo także tani transport bagażowy na terenie Warszawy. Od chwili przyjęcia zlecenia, podstawienie auta zajmuje nam około godziny czasu, w zależności od natężenia ruchu. Sprzęt, jakim dysponujemy, zapewnia jak najwyższą jakość przewozu przedmiotów i tych niestandardowych również. Oferujemy pomoc w załadunku i rozładunku przewożonych rzeczy. Naszym znakiem rozpoznawczym jest fachowy personel, który dzięki ogromnemu doświadczeniu dba o detale i zapewnia kompleksową obsługę.